ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
معرفی یک سایت مفید برای تهیه محصولات چند رسانه ای

امروز با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای متنوع دست به دست داده اند تا محتواهای موجود را در بسترهای مختلف به دست مخاطبان خود برسانند؛ اما چیزی نگذشته است که کمبود محتواهای بومی و داخلی، این ابزارها را به سمت توزیع محصولات خارجی و غیر ایرانی واداشته است. ما در «سینمامارکت» تمام تلاش خود را کرده ایم تا محتوایی مطمئن و بومی را در بستری ایمن، تنوع بالا و با امکان مشارکت در فروش اینترنتی آثار فرهنگی موسسات مختلف در اختیار مخاطب قرار دهیم.

«سینما مارکت» فروشگاهی است مجازی برای فروش اینترنتی محصولات چندرسانه‌ای که در سایتش، اینگونه معرفی شده است:


امروز با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهای متنوع دست به دست داده اند تا محتواهای موجود را در بسترهای مختلف به دست مخاطبان خود برسانند؛ اما چیزی نگذشته است که کمبود محتواهای بومی و داخلی، این ابزارها را به سمت توزیع محصولات خارجی و غیر ایرانی واداشته است.

ما در «سینمامارکت» تمام تلاش خود را کرده ایم تا محتوایی مطمئن و بومی را در بستری ایمن، تنوع بالا و با امکان مشارکت در فروش اینترنتی آثار فرهنگی موسسات مختلف در اختیار مخاطب قرار دهیم.

این بازار مجازی با برخورداری از دو شیوه متفاوت خرید محصول از طریق فروش لینک دانلود اینترنتی اثر و ارسال پستی محصول برای مشتریان خود، فیلم‌های متنوع مستند، داستانی، انیمیشن، نرم‌افزارهای مختلف آموزشی و فرهنگی و همچنین بازی‌های رایانه‌ای ایرانی را به فروش می‌رساند. 

ما از موسسات علاقه‌مند به همکاری دعوت می کنیم تا از طریق آدرس ایمیل info@cinemamarket.ir و یا  شماره تلفن88901997 - 021 برای مشارکت در فروش اینترنتی محصولات خود از طریق «سینما مارکت» اقدام نمایند.

در «سینمامارکت» تجربه ای متفاوت از خرید و مشاهده محصولات چندرسانه‌ای داشته باشید.

http://cinemamarket.ir/Share


  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 1344
» تعداد بازدید : 1541
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 1197
» تعداد بازدید : 1357
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2881446
» تعداد بازدید : 3479090
  جستجو