ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
امر به معروف و نهی از منکر/آقای ناطق نوری بخواند

آن شبی که سخنان شما را در شب بیست و سوم ماه رمضان آن هم در روضه رضوی شنیدم  دلم به حالتان سوخت وبه شدت ........

  بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای ناطق نوری
آن شبی که سخنان شما را در شب بیست و سوم ماه رمضان آن هم در روضه رضوی شنیدم  دلم به حالتان سوخت وبه شدت در فکر فرو رفتم که چه می شود که آدمها اینطور می شوند که در شب با عظمت قدر که آدم های لا ابالی و آلوده هم به فکر اصلاح خود می افتند و از شر شیطان و هوای نفس به خدا پناه می برند ودنبال خلوتی می گردند تا انس با خدا پیدا کنند ،بعضی ها  هم پیدا می شوند که هوای نفسشان در آن شب گل می کند و ابزارنفوذ  شیطان شده وخواطر خود و دیگران را بیشتر کرده ومانع انس با خدا می شوند .
جناب آقای ناطق  آن شب وقتی به چهره شما نگاه کردم دیدم یک موی سیاه بر صورت ندارید  با خود گفتم مگر ایشان مقابل آینه نمیرود تا آثار نزدیک شدن به عالم آخرت را ببیند  اینجا بود که نگاهم به دستتان افتد فهمیدم که چرا ناطق نوری دیروز با نا طق نوری امروز این همه فرق کرده ،ممکن است  بپرسی چگونه از دستم فهمیدی   خواهم  گفت چون وقتی به دستت نگاه کردم دیدم عصای احتیاط  را از کف داده ای .
جناب آقای ناطق  وقتی قرآن را بر سر گرفتی باخود گفتم آیا این حرف هایی را که این آقا زد واقعا بر اساس هدایتهای قرآنی بود ؟
وقتی  الهی بالحجه گفتی  شک نداشتم که با این سخنان غیر الهی که عالی ترین فرصت طلائی وغیر قابل جبران  را به هدر دادی وبستر ساز غیبت ها وگناهان زیادی شدی و آسیاب دشمن را تند و تیز کردی ، رضایت امام زمان را از دست داده ای ودل حضرت را خون کرده ای  اما من در آن شب از امام زمان می خواستم که فر صتی به شما بدهد تا جبرا ن این خطای بزرگ را بنمایی وعلنا اعلام کنی آنشب جای این حرف ها نبود واز سحر خیزانی که پای منبر شما آمده بودند حلالیت بطلبی .
بگو اشتباه کردم و طلب عفو نما که فرصت کوتاه و مرگ نزدیک ودام های شیطان سخت وعقبات مرگ دشواراست .ما هم دعا می کنیم که موفق شوی تا  بت هوا ی نفس را بشکنی وناطق نوری  اول انقلاب  بشوی .


Share


  سایت مراجع
 کانال‌ها
کانال جام معرفت در ایتا

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

نشر تراث
کانون نخبگان
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 546
» تعداد بازدید : 552
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 909
» تعداد بازدید : 954
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2965870
» تعداد بازدید : 3574549
  جستجو