ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
بصیرت 3-1
اولین ویژگی منحصر به فرد آقای رئیسی در بین نامزدهای موجود در انتخابات ۹۶ این است که شکاف بین نیروهای انقلابی را می تواند برطرف نماید و آنها را به گزینه واحد برساند...

 

 

اولین ویژگی منحصر به فرد آقای رئیسی در بین نامزدهای موجود در انتخابات ۹۶ این است که شکاف بین نیروهای انقلابی را می تواند برطرف نماید و آنها را به گزینه واحد برساند. حساسیت این انتخابات پیش روی به حدی است که دو تن از مراجع به انقلابی ها توصیه کرده اند که بر روی یک گزینه متمرکز شوید و برای تحقق چنین هدفی جبهه مردمی جمنا شکل گرفته است. اما حقیقت امر آن است که جنس نیروهای انقلابی و بر و بچه های حزب اللهی، اینگونه نیست که گروهی دور هم جمع شوند و توصیه کنند و اینها هم بگویند سمعاو طاعتا. نیروهای انقلابی خصوصا نسل سومی ها جنسشان اینگونه است که اگر ببینند کسی خواسته رهبر و نائب امام زمانشان را با داشتن روحیه جهادی تأمین می کند، دار و ندار خود را برای او به میدان می آورند، چه در داخل کشور باشد و چه درخارج از مرزها مثل حضور در سوریه و کسب مدال پر افتخار شهادت.

تنها گزینه ای که قابلیت این را دارد که سایر نامزدها به نفع او کنار بروند و وحدت روی یک نامزد شکل گیرد و بچه های انقلابی پای کار تبلیغات او بیایند و از همه وجود خود مایه بگذارند آقای رئیسی می باشد. در حقیقت آن چیزی که جبهه مردمی جمنا به دنبال تحقق آن است بدون ایشان در شرایط موجود شکل نمی گیرد و شکل گیری آن قریب به محال می باشد. پس اولین شاخصه ایشان که بسیار مهم می باشد، این است که شکل دهنده تمرکز بر گزینه واحدی که نیروهای انقلابی و حزب اللهی پذیرایش هستند می باشد. شاخصه بعدی در شماره چهار می آید.


Share


  سایت مراجع
 کانال‌ها
کانال جام معرفت در ایتا

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

نشر تراث
کانون نخبگان
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 581
» تعداد بازدید : 587
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 909
» تعداد بازدید : 954
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2965905
» تعداد بازدید : 3574584
  جستجو