ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
بصیرت 26-نقشه اطاق عملیات حسن روحانی برای فتنه 96-به سرعت منتشر کنید
به سرعت منتشر کنید
به دوستان و روستاهایتان منتقل کنید
نقشه اطاق عملیات حسن روحانی برای فتنه 96

 

 

به سرعت منتشر کنید
به دوستان و روستاهایتان منتقل کنید
نقشه اطاق عملیات حسن روحانی برای فتنه 96
مدیر مسئول کیهان دیروز در مصاحبه‌ای گفت: «هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، این احتمال قوت بیشتری می‌گیرد که اعضاء اتاق عملیات پشت‌صحنه آقای روحانی، انتخابات را فقط یک بهانه می‌دانند و هدف نهائی آن‌ها بیرون از دایره انتخابات تعریف‌شده است. این نکته از اظهارات ساختار شکنانه آقای روحانی به‌وضوح قابل‌فهم است.»تیم عملیات روانی اتاق فکر حامیان دولت که عمدتا از افراطیون تشکیل شده است به این نتیجه رسیدند که فعلا رای روحانی در کل کشور حداکثر 35درصد و در تهران حداکثر 39درصد است و این یعنی کار دولت یازدهم تمام است. طبیعی است که در چنین حالتی به دستورالعمل‌های جدیدی اندیشیده شود. این دستورالعمل‌ها در برگیرنده مواردی از این دست بود: «از دختران جوان و بد پوشش برای جلب رای جوانان استفاده کنیم! موتور شایعه و دروغ را که در حال حاضر به عهده کانال... [یکی از کانال‌هایی که از خارج از کشور مدیریت می‌شود] گذاشته ایم به فضای عمومی کشور بکشانیم و این ممکن نیست مگر با اقداماتی مانند خودزنی و آتش زدن ستادهای خودی در تهران و شهرستانها.»

سوءاستفاده از روستائیان: اما از دیگر تمهیداتی که این اتاق فکر اندیشیده سوءاستفاده از مردمان پاک و ساده دل روستاهاست که تیتر روز گذشته کیهان نیز به این موضوع اختصاص داشت. این توصیه شامل این است که «کادرهای اداری استانداری‌ها و دولتی‌ها را به روستاها بفرستیم و به روستائیان بگوئیم رای همه شهرهای بزرگ با روحانی است و مراقب باشید که حتما به روحانی رای دهید چراکه اگر رای روستا به فرد دیگری باشد در چهارسال بعد روحانی لج می‌کند و بودجه روستاها را کم می‌کند.»دیگر توصیه این اتاق‌های فکر که در این مدت نیز شاهد آن بودیم این است که مرتب تکرار شود که اگر رقبای روحانی رای بیاورند دوران بگیر و ببند و سرکوب در داخل و دوران انزوا و جنگ و درگیری در حوزه خارجی ایجاد می‌شود.بازتولید درگیری‌های نمایشی ضمن آنکه توصیه اکید آنها برای چاشنی جنگ روانی این است که «تا می‌توانید مظلوم‌نمایی کنید.»ضمن اینکه این افراطیون مطابق دستورالعملی که پیش از این هم آن را اجرا کرده‌اند و در این انتخابات نیز شاهد آن بوده ایم توصیه می‌کنند که «از هر امر شری که حامیان انقلاب اسلامی را عصبانی می‌کند اجتناب نکنید. دروغ بگوئید. به ارزش‌ها توهین کنید. از ضدانقلاب و فتنه گران به نیکی نام ببرید....»دیگر برنامه این جماعت از این قرار است که دسته‌ای با عنوان حامیان دولت راه انداخته شود و در مقابل دسته بدلی از لباس شخصی‌ها با ظاهری حزب‌الهی درست کنند که به این عده حمله ور شوند. یعنی به این طریق فضای 88 را بازتولید شود تا جو احساسی و هیجانی را برانگیزند.باید توجه داشت که این تاکتیک‌ها زمانی اتخاذ می‌شوند که مدعیان مانند سال 88 به شکست قطعی خود اطمینان داشته باشند. همان‌هایی که شعارهای زیبای تمکین به رای مردم را سر می‌دهند اگر ببینند که رای مردم خلاف خواسته آنهاست تاب نخواهند آورد و همانطور که پیش از این تاب نیاوردند.

به سرعت منتشر کنید.


Share


  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 609
» تعداد بازدید : 710
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 699
» تعداد بازدید : 870
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2829757
» تعداد بازدید : 3408324
  جستجو