ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
بصیرت 31-چرا روحانی از دعا ونذر و صدقه دادن به وحشت افتاده؟
از امروز تا شب جمعه هر کدامتان به نیابت از چهارده معصوم علیهم السلام چهار ده مرتبه دعای هفتم صحیفه سجادیه بخوانید و برای پیروزی آقای رئیسی دعا کنید.

 

 

روحانی در سفر تبلیغی خود به شهر زنجان گفته است : «ما نمی‌توانیم یک کشور ۸۰ میلیونی را با نذر و صدقه اداره کنیم».

 
از آموزه های دینی ما این است که با دعا و نذر وصدقه هم تخلیه کنیم و هم تجلیه؛ هم بلا را دفع کنیم و هم رحمت را جلب نماییم.امروز جه بلایی بالاتر از این که یک فریبکار ساختارشکن ضد ارزشی در لباس روحانیت عالیترین پست اجرایی کشور امام زمان عجل الله تعالی فرجه را عهده دار شده است.ما نه تنها باید به دعا و نذر و صدقه رو بیاوریم بلکه باید در این فرصت باقیمانده تا انتخابات برای دفع چنین بلایی آنها را دوچندان کنیم .آنچه حزب الله لبنان را در جنگ ۳۳روزه پیروز کرد و اسرائیل را شکست داد دعا و نذر و نیاز وصدقات بود.آنچه فتنه ۸۸ را مهار کرد توسل رهبری عزیز به امام زمان و اظهار فقر و نیاز به آن حضرت در مقابل دیدگان همه بود.روحانی حق دارد نذر و صدقه حامیان عناصر ارزشی را تخطئه کند چون او از اتحاد و ائتلاف کم نظیر بین نیروهای انقلاب و اقبال مردم به آقای رئیسی دریافته است که اینها کار دعا و نذر و صدقات است و از عهده شخص آقای رئیسی و برنامه ریزان خارج است و دست دیگری است که دارد کار میکند.

 
خاطره ای به یاد ماندنی از عارف واصل مرحوم آیت الله سید عبدالله جعفری تهرانی به یاد دارم که در یکی از شبهای ۲۲ بهمن به این حقیر محض فرمودند:بعضی ها اینجا آمده بودند و می گفتند فردا کسی برای راهپیمایی نمی آید.اینها نمیدانند که امام خمینی از وقتی که به آن عالم رفته است دستش بازتر شده،او خودش مردم را به صحنه و راهپمایی می آورد.


آری اینها حقایقی است که آقای روحانی و امثال او از آن بیگانه اند و نشانه اش پناه بردن ایشان به اصحاب فتنه و استفاده ابزاری از احساسات زنان و دختران می باشد.عزیزان ! ‌وظیفه ما آن است که با حال اضطرار دعا کنیم و صدقه بدهیم و نذر کنیم و روشنگری نماییم و به تقدیر نتیجه انتخابات هرچه که بود راضی باشیم وآن را مصلحت برای کشور بدانیم .


برادران و خواهران عزیز ! دختر و پسر جوانی که خدای سبحان راز و نیازت را دوست دارد!از امروز تا شب جمعه هر کدامتان به نیابت از چهارده معصوم علیهم السلام چهار ده مرتبه دعای هفتم صحیفه سجادیه بخوانید و برای پیروزی آقای رئیسی دعا کنید.این دعا با جمله :(یَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکَارِهِ وَ یَا مَنْ یُفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ. اى آن که گرفتاریهاى سخت تنها به وسیله او بازگردد،اى آن که تیزى تیغ دشواری ها به او درهم شکسته شود) آغاز میشود.این دعا در اوائل کتاب مفاتیح هم ذکر شده (فصل هفتم دعای دهم).

منتشر کنید


Share


  سایت مراجع
 کانال‌ها
کانال جام معرفت در ایتا

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

نشر تراث
کانون نخبگان
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 596
» تعداد بازدید : 602
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 909
» تعداد بازدید : 954
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2965920
» تعداد بازدید : 3574599
  جستجو