ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
حماسه سیاسی / با وحدت و اتحاد خود و با تدبیر و دور اندیشی ،دوستان را شاد و دشمنان را مایوس کنیم
تکلیف مداری لنکرانی، پنبه تحلیل BBC را زد
رسانه دولتی انگلیس تمامی توان خود را به کار گرفت تا با برجسته نشان دادن شکاف و اختلاف نظر میان آقایان جلیلی و لنکرانی و همچنین حامیان و هواداران این دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، شخصیت های اصولگرا را تمامیت خواه، انحصارطلب، جویای قدرت و پیمان شکن جلوه دهد!......
تکلیف مداری لنکرانی، پنبه تحلیل BBC را زد
رسانه دولتی انگلیس تمامی توان خود را به کار گرفت تا با برجسته نشان دادن شکاف و اختلاف نظر میان آقایان جلیلی و لنکرانی و همچنین حامیان و هواداران این دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، شخصیت های اصولگرا را تمامیت خواه، انحصارطلب، جویای قدرت و پیمان شکن جلوه دهد!
 
4
 
34
 
 
 
 
 
27 نظر
[-] اندازه متن [+]

پایگاه اینترنتی شبکه بی بی سی فارسی (BBCPersian) با انتشار یادداشتی تحت عنوان «جبهه پایداری چطور از جلیلی به باقری لنکرانی رسید؟» کوشید صداقت اصولگرایان را در اظهار پافشاری بر گفتمان ارزشی-انقلابی، زیر سؤال ببرد.

 

رسانه دولتی انگلیس در این یادداشت نهایت توان خود را به کار گرفت تا با برجسته نشان دادن شکاف و اختلاف نظر میان آقایان جلیلی و لنکرانی و همچنین حامیان و هواداران این دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، شخصیت های اصولگرا را تمامیت خواه، انحصارطلب، جویای قدرت و پیمان شکن جلوه دهد!

 

 

بی بی سی فارسی با تأکید خاص بر "ثبت نام آقای باقری لنکرانی در نخستین روز" و "ورود آقای جلیلی در آخرین ساعات" به عرصه انتخابات، سعی کرد این انگاره را تقویت کند که هرکدام از این دو چهره، برای دور زدن دیگری، از تاکتیک جداگانه ای استفاده کرده است.

این رسانه انگلیسی در همین راستا مدعی شد که لنکرانی برای ثبت نام تعجیل کرده تا جلیلی را در محذور قرار دهد و جلیلی نیز بدون اعلام قبلی، در آخرین ساعات آمده تا حساب خود را از لنکرانی و حامیانش جدا کند!

 

 

هنوز چند ساعتی از انتشار این یادداشت در وب سایت بنگاه خبرپراکنی انگلیس نگذشته و به قول معروف، قلم نگارنده خشک نشده بود که اعلام خبر کناره گیری دکتر باقری لنکرانی به نفع دکتر سعید جلیلی، پنبه تحلیل بی بی سی را زد و بار دیگر امید دشمن برای ایجاد شکاف در جبهه علاقمندان به گفتمان اصولگرایی را به یأس بدل ساخت.

 

بی تردید اقدام جوانمردانه و تکلیف مدارانه جناب آقای دکتر باقری لنکرانی، می تواند سرمشقی باشد برای تمامی فعالان سیاسی که دل در گرو ارزش ها دارند و به جایگاه اخلاق در سیاست بها می دهند.

 

 

 

 

 


Share

ارسال دیدگاه
متن پیام : *
نام :
پست الکترونیک :
آدرس وب :
تصویر امنیتی :
 
 
 

  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 190
» تعداد بازدید : 210
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 2641
» تعداد بازدید : 3036
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2879095
» تعداد بازدید : 3476402
  جستجو