ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
حماسه سیاسی / آیت‌الله مصباح یزدی شخصیتی نادرالوجود /مبادا در تکمیل پازل دشمن بازی کنیم

مبارزه با خطوط انحرافی، التقاطی و پاسخ به شبهات از ویژگی‌های بارز آیت‌الله مصباح 

آیت‌الله مصباح یزدی با زبان و قلم خود بیشترین سرمایه گذاری را در پاسداری از ولایت فقیه و دفاع از خطوط و اصول انقلاب دارد. طبیعی است دشمن چنین شخصیت‌هایی که برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های دینی سرمایه گذاری می‌کنند را به طور مستقیم و غیر مستقیم مورد هجمه قرار دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی مطرح کرد؛

مبارزه با خطوط انحرافی، التقاط و پاسخ به شبهات ویژگی‌ بارز آیت‌الله مصباح

عضو جامعه مدرسین با بیان این‌که آیت‌الله مصباح یزدی با زبان و قلم خود بیشترین سرمایه گذاری را در پاسداری از ولایت فقیه و دفاع از خطوط و اصول انقلاب دارد، وی را شخصیتی نادرالوجود خواند و گفت: تخریب آیت‌الله مصباح یزدی مساوی با ضربه زدن به اصول و خطوط انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود عبداللهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با بیان این‌که دشمن همیشه در طول تاریخ با یک روش ناجوانمردانه به دنبال ترور شخصیتی شخصیت‌های مؤثر است، گفت: کسانی که نقش کلیدی در بیداری جامعه، تبیین معارف ناب دینی و در مسیر مبارزه با خطوط التقاطی و تحریف‌های دینی دارند همیشه با چنین اتهاماتی مواجه هستند.
وی ادامه داد: متأسفانه دشمن از ابتدا این تهاجمات را نسبت به شخصیت‌های مؤثر در انقلاب داشته و آنها را ترور شخصیتی کرده و می‌کند و در ایام انتخابات این حرکت‌های منفی بیشتر می‌شود.
عضو جامعه مدرسن حوزه علمیه قم با اشاره به خدمات فراوان آیت‌الله مصباح یزدی، اظهار کرد: آیت‌الله مصباح یزدی یک شخصیت شناخته شده اخلاقی در حوزه علمیه است و نقش مهمی در اخلاق، فلسفه، تفسیر و در پرورش نیروهای انسانی و فضلای به روز در زمینه علوم انسانی دارد.
مبارزه با خطوط انحرافی، التقاطی و پاسخ به شبهات ویژگی‌ بارز آیت‌الله مصباح یزدی
حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی مبارزه با خطوط انحرافی، التقاطی و پاسخ به شبهات را از ویژگی‌های بارز آیت‌الله مصباح یزدی برشمرد و گفت: آیت‌الله مصباح یزدی با زبان و قلم خود بیشترین سرمایه گذاری را در پاسداری از ولایت فقیه و دفاع از خطوط و اصول انقلاب دارد.
وی ادامه داد: طبیعی است دشمن چنین شخصیت‌هایی که برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های دینی سرمایه گذاری می‌کنند را به طور مستقیم و غیر مستقیم مورد هجمه قرار دهد.
عضو جامعه مدرسن حوزه علمیه قم با انتقاد از کسانی که گفتارهای بی پایه و اساس را به علما نسبت می‌دهند، ابراز کرد: متأسفانه عده‌ای برخی از جملات را عنوان و بقیه را نادیده می‌گیرند و با این کار با حرکتی ناجوانمردانه شخصیت‌های علمی، فرهنگی و انقلابی همچون آیت‌الله مصباح را مورد هجمه قرار می‌دهند.
مجاهدت آیت‌الله مصباح یزدی در تبیین مفاهیم دینی و بصیرت افزایی
حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی، آیت‌الله مصباح یزدی را شخصیتی نادرالوجود دانست و اظهار کرد: آیت‌الله مصباح یزدی از مصادیق مجاهدانی است که در جامعه احساس وظیفه کرده و در تبیین مفاهیم دینی و بصیرت افزایی تلاش‌های فراوانی انجام داده است.
وی در ادامه در معرض تهاجم قرار دادن افرادی همچون آیت‌الله مصباح یزدی را مساوی با ضربه زدن به اصول و خطوط انقلاب ذکر کرد و گفت: روشن است که این تهاجمات و نیرنگ‌ها اثر ندارد چون جامعه و حوزه ما بصیر هستند و می‌دانند که نباید تحت تأثیر این شایعات قرار گرفت و قطعا این موج‌های به وجود آمده دفع می‌شوند.
حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی با اشاره به آیه «یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» گفت: بی حرمتی اخیر به آیت‌الله مصباح یزدی از مصادیق همین آیه شریفه است و قطعا به جایی نخواهد رسید./927/ت302/ج

Share

ارسال دیدگاه
متن پیام : *
نام :
پست الکترونیک :
آدرس وب :
تصویر امنیتی :
 
 
 

  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 1308
» تعداد بازدید : 1502
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 1197
» تعداد بازدید : 1357
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2881410
» تعداد بازدید : 3479051
  جستجو