ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
چون محل فعلی گنجایش همه عزیزان را ندارد،لذا محل برگزاری جلسات برادران به شبستان زیر زمین مسجد جامع لولاگر واقع در خیابان آذربایجان ،جنب درب غربی مترو نواب انتقال می یابد.

اساسنامه هیئت ره پویان آل طه علیهم السلام

در روزگاری که شیاطین جنی وانسی ،جوانان و نوجوانان نظام اسلامی را نشانه گرفته­اند و با برنامه­ریزی­های خرد و کلان و کوتاه مدت و بلند مدت، استحاله فرهنگی و ترویج روحیه تساهل و تسامح را  در صدر دستور کار خود قرار داده­اند و با تضعیف غیرت دینی و تبلیغ الگوهای متضاد با هویت انسانی، تلاشی جدی در به چالش کشاندن آحاد جامعه دینی، خصوصا نسل جوان را داشته و دارند ،  با  الهام از  هشدارهای  مکرر مقام عظمای    ولایت حضرت آیة الله العظمی خامنه­ای "مدّ­ ظله­ علی رئوس المسلمین" واحساس وظیفه دینی واخلاقی ،  بر آن شدیم تا  با تأسیس هیئتی منظم و دارای برنامه، در حد توان خود نقشه­های معاندان با نظام اسلامی را خنثی و از مرزهای دینی و خطوط قرمز آن حفاظت نماییم و آموزه­های دینی وفرهنگی اسلام ناب را که منطبق  با  فطرت توحیدی است ، بر اساس آموزه­های قرآنی و........ 

 

مهدیه تهران این وعدگاه منتظران ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) در روز عرفه ، روز استغفار و توسل ، روز یاد آوری عجز خویش و توانایی خداوند ، روز تسبیح و ذکر ، روز رسیدن به تمام آرزوهای زیبا ، میزبان عاشقانی بودکه همراه فرشتگان الهی نوای عارفانه سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین را زمزمه نمودند..حضور جوانان و نوجوانان در این مراسم امید به آینده را دو چندان نموده بود .

اولین جلسه اخلاقی،معرفتی عمومی کانون ساعت 20 روز پنجشنبه برگزار شد. در این سلسله جلسات که با عنوان کیمیای نظر برگزار میگردد شرح معارف زیارت امین الله موضوع اصلی بحث خواهد بود.

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی ارتحال حضرت آيت الله سيد عبدالله جعفري تهراني (ره)

روح بلند و ملکوتی عارف واصل, حکیم متأله, فقیه صمدانی, وارث علمی و معنوی علامه طباطبائی(ره) حضرت آیت الله حاج سید عبدالله جعفری تهرانی به ملکوت اعلی پیوست.

 

  سایت مراجع
 کانال‌ها
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 328
» تعداد بازدید : 354
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 918
» تعداد بازدید : 1037
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2996629
» تعداد بازدید : 3612232
  جستجو