ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
پرسمان
فرض و واجب در موارد متعددی، بویژه اگر جداگانه (نه با هم) استعمال و استفاده شوند، به معنای  قطع و تعیین است،[1] و معنای اصطلاحی آن روشن است که به معنای واجب بودن متعلق‌شان است.

پیامبر اکرم(ص) در خطبه شعبانیه فرمود: وارفعوا ایدیکُم بالدّعاء فى اوقات صلواتکم، فانّها افضلُ السّاعاتِ ینظراللّه‏ تعالى فیها بالرّحمة الى عباده ........

چرا ارتباط دختر و پسر مشکل داره ؟ اگه فقط از طریق پیامک باشه، بدون شهوت و بدون هیچ قصد و نیت بد، اشکال داره یا خیر؟ خواهش می کنم منطقی به من بگید چرا؟ 

مدتی است ایمیلی با محتوای زیر در میان مردم پخش شده و در فیس بوک نیز قابل مشاهده است.در این متن تعدادی شبهه پیرامون امام حسین علیه السلام و عاشورا مطرح شده است که پاسخ به این شبهات را در متن زیر میخوانید.

`پرسش : بعضي ميگن در قرآن حجاب فردي است پس چرا با بدحجابي برخورد ميشه؟

پاسخ:آرايش امري فطري و طبيعي است و حسّ زيبايي دوستي سرچشمه پيدايش انواع هنرها در زندگي بشر شمرده مي‏شود. اين گرايش طبيعي، افزون بر آن كه آثار مثبت رواني در ديگران پديد مي‏آورد، به تحقق آثار گرانبهاي رواني در شخص آراسته نيز مي‏انجامد. آراستن خود و پرهيز از آشفتگي و پريشاني در نظام فكري و ذوق سليم انسان ريشه دارد....

خمس در اسلام از فروع دین به حساب می‌آید. این فرع دینی مسلمانان بخش قابل توجهی از کتب فقهی را به احکام پیرامون خود اختصاص داده است.در همین راستا و با توجه به اهمیت مسئله و اختلاف فتوای مراجع پیرامون آن، پس از جمع آوری پرسش‌های رایج در این باره در مکاتبه با دفتر مراجع عظام تقلید پاسخ سوالات ذیل را جویا شدیم.

 

حقیقت این است که غرب نگران بمب اتم ایران نیست، نگرانی غرب از قدرت معنوی - فرهنگی است

  سایت مراجع
 کانال‌ها
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 326
» تعداد بازدید : 352
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 918
» تعداد بازدید : 1037
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2996627
» تعداد بازدید : 3612230
  جستجو