ذکر ایام هفته
  منوی اصلی
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی

امر به معروف

و

نهی از منکر

با توجه به اینکه لاحقه آقای هاشمی رفسنجانی با سابقه انقلابی و مواضع تند و تیز گذشته ایشان همخوانی ندارد و در دهه سوم و چهارم انقلاب سیر نزولی ایشان برای دوست و دشمن کاملاً محسوس است به ایشان دلسوزانه توصیه می کنم که این دعا را خصوصا در مظان استجابت دعا مکرر بخوانند و با تأمل در فرازهای این دعا نقص‌ها و فاصله‌های خود را پیدا کنند.

باید از مسئولان اجرای این برنامه پرسد چه اتفاقی رخ‌داده که مراسمی که باید در آن به حجاب و غیرت و عزت زنان لر پرداخته شود به‌ جایی برای حمله به عزت زنان این قوم اصیل تبدیل شده است؟

آیا لزومی دارد جشن «گلونی» با حضور آقایان و به صورت مختلط برگزار شود؟ آیا حتما باید معرفی گلونی با رقص و بی حیایی همراه باشد؟ آیا دست‌هایی در کار است تا جایگاه و عزت زنان لر را زیر سؤال ببرد؟ چرا، اداره کل ارشاد و فرهنگ استان، سازمان میراث فرهنگی لرستان، حوزه زنان استانداری لرستان و فرمانداری خرم‌آباد که از مجریان این برنامه بوده و یا باید نقش نظارتی داشته  فکری برای ممانعت از بی‌حجابی‌ها نکردند؟ یا شاید خود آن‌ها هم ...
 دیدار های گزینشی با تشریفات و همچنین سر زدن به خانواده های شهدا و جانبازانی که مشکلات خاصی ندارند، همواره در طول این مدت از دولت تدبیر و امید با اعتراض هایی مواجه بوده است. اما این بار رئیس دولت تدبیر و امید در سالروز شهادت «شهید ستاری» به دیدار خانواده این شهید یعنی خانه معاون خود «سورنا ستاری» رفت که این دیدار نیز با حواشی همراه بود / چر ایشان به دیدار شهدای فتنه 88 نمی رود؟ چرا به دیدن خانواده احمدی روشن نمی رود؟....

ما چون "امر به معروف و نهی از منکر" را وظیفه شرعی خود می دانستیم طبق معمول همراه دخترم یک تذکر لسانی به آنها دادیم و من به آنها گفتم: «عزیزم اگر امکان دارد حجاب تان را رعایت کنید.»اما آنها به من و دخترم شروع به فحاشی کردند. 

اسیدپاشی اصفهان یک بازی و توطئه است برای جلوگیری از امر به معروف و نهی از منکر و دشمنان، امروز که مجلس در حال مطرح کردن این موضوع است، می خواهند با این کار، افکار را به سمتی دیگر منحرف کنند.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد در نامه ای به مدیران و روسای دفاتر حراست واحدهای دانشگاه آزاد، دستورالعمل تعجب برانگیزی را ابلاغ کرد.

رئیس‌جمهور: نمی‌توان با زور و شلاق مردم را به بهشت برد!/ آیت‌الله مکارم شیرازی: مردم را به زور نباید به بهشت برد اما درهای جهنم را هم نباید باز کنیم.

طبق نظر فقهی امام خمینی(ره)، جلوگیری از گمراهی جامعه از امور واجبه است. ‏امام بر همین اساس، حتی فروختن کاغذ به کسی که مطالب گمراه کننده در آن ‏کاغذها می‌نویسد را حرام می‌دانند، چه برسد به مجوّز نشر دادن به کتاب‌های ضد ‏اسلام.

ﺣﺠﺖ اﻻﺳﻼم ﻋﻠﯽ ﺧﻠﯿﻠﯽ ﭘﺲ از دو ﺳﺎل درد و رﻧﺞ ﻧﺎﺷﯽ از ﺿﺮﺑﺎت اﺷﺮار اﻣﺮوز ﺑﻪ درﺟﻪ رﻓﯿﻊ شهادت ﻧﺎﺋﻞ آﻣﺪ.

ممکن است امر به معروف و نهی از منکر در شرایطی خاص برای شخص محذور داشته باشد و مفسده‌ای که بر انجام آن مترتب می‌شود، بیش از مصلحت آن باشد؛ اما سکوت او وظیفه را از عهده دیگران بر نمی‌دارد و آن باید وظیفه امر به معروف و نهی از منکر خویش را انجام دهند. شاهد این حقیقت، این است که گاه در زمان امام معصوم، برخی از بهترین شیعیان ایشان کارهایی می‌کردند که امام معصوم، خود از انجام آن خودداری می‌ورزید؛ اما آنان را از انجام آن کار باز نمی‌داشت. 

نماینده مردم تهران با تحسین رفتار رئیس‌جمهور در دیدار با خانواده‌ شهدا، به وی توصیه کرد در ایام منتهی به ۹دی به دیدار خانواده شهدای ۸ ماه دفاع مقدس برود. همچنین بجاست که رئیس جمهور محترم این هفته به ملاقات جانبازانی از نیروی انتظامی بروند که برای دفاع از اموال عمومی و اموال مردم در برابر فتنه گران آشوب طلب ایستادگی کردند و جراحت های سختی به آنها وارد شد.

آیا بهتر نبود در کنار خانم خود می ایستادید؟

از یاد نبرید که هم آیت الله زاده هستید و هم طلبه حوزه بوده اید و هم وزیر ارشاد اسلامی شده اید که مارا باید هدایت کنید

ماکه نتوانستیم این عکس شما را هضم کنیم ووووو

تو خود با نگاه به این عکس بخوان حدیث مفصل

 

انتشار تصاویری در فضای مجازی، همزمان با مراسم اربعین که برخی اشخاص را با قلاده در بین‌الحرمین نشان می‌داد، شوک جدی را پدید آورده است؛ تصاویری که جز وهن امام حسین بن علی (ع) و مکتب سرخ تشیع سودی نداشته و تنها ابزار دست برخی جریان‌های افراطی وهابی برای زیر سؤال بردن اعتقادات ریشه‌دار شیعیان می‌شود. با این حساب آیا چنین ظاهرگرایی حتی کوچک‌ترین اثر مثبتی برای شیعه دارد؟

آن شبی که سخنان شما را در شب بیست و سوم ماه رمضان آن هم در روضه رضوی شنیدم  دلم به حالتان سوخت وبه شدت ........

یکی از اصلی ترین معضلات این سواحل اختصاصی ، اختلاط دختران و پسران در برخی از این سواحل است که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و نهاد های نظارتی ،چند سالی است به امری طبیعی در این شهرک های تفریحی تبدیل شده.
برخی از سواحل اختصاصی شهر های شمالی کشور به تازگی میزبان موج جدیدی از بی بند و باری های دختران و پسران در ماه مبارک رمضان بوده است.

ای علی ، با کسی جنگ مکن مگر آن که او را دعوت به اسلام کنی ، سوگند به خدا ، اگر خداوند کسی را به وسیله تو هدایت کند ، برایت بهتر است از آن چه را که خورشید بر آن می تابد و غروب می کند

  سایت مراجع
 کانال‌ها
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 320
» تعداد بازدید : 346
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 918
» تعداد بازدید : 1037
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2996621
» تعداد بازدید : 3612224
  جستجو